Biografie:

Martin

Martin Štěpánek se narodil 22. prosince 1999 v Blansku v hudebně aktivní rodině. Od malička byl veden k hudbě. Již v pěti letech nastoupil do ZUŠ, kde se začal věnovat hře na klavír.

Zpívat začal Martin až v osmi letech ve skupině Kaštánci, kterou založila Jana Pernicová s partou Martinových kamarádů. Kromě zpěvu se Martin zdokonaluje ve hře na klávesové nástroje a hlavně v průpravě na post aktivního a všestranného hudebníka. Repertoár Kaštánků zpočátku tvoří skladby pro děti a bigbítové klasiky (Katapult, Olympic...), později se začínají věnovat vlastní tvorbě.

V létě 2011 se přihlašuje do soutěže Česko Slovensko má talent, kde zaujímá celou porotu i širokou veřejnost, ale po zdařilých úvodních kolech už dále nepostupuje.

V dubnu 2012 se umístil na prvním místě  soutěže mladých talentů RH Faktor v Boskovicích.

Na podzim 2011 se Martin účastní zatím nejdůležitějšího svého projektu - turné skupiny MOTOband, se kterou zahrál 8 koncertů v Čechách i na Slovensku. V této hard rockové kapele hraje na klávesové nástroje, zpívá a skvěle zapadá do kolektivu vyzrálých a zkušených kolegů - především učitelů ZUŠ a aktivních muzikantů.

V současné době vystupuje Martin po celé republice se svým repertoárem, který je velmi široký a stylově barevný. Stále působí ve skupinách MOTOband a Kaštánci a připravuje vánoční vystoupení.

odkazy:

koncerty_index